FRED ANDERSSON - London Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

FRED ANDERSSON (1921-1989), London VIII, signerad och daterad Fred Andersson 66, olja på duk, 49x49 cm

Kuntoraportti

Oramad, i passepartout

389812

Päivämäärä:

2016-06-18