FRED ANDERSSON - London Tore A Jonassons samling
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
FRED ANDERSSON (1921-1989), London VIII, signerad och daterad Fred Andersson 66, olja på duk, 49x49 cm
Kuntoraportti
Oramad, i passepartout
389812
Päivämäärä:
2016-06-18