FRED ANDERSSON Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRED ANDERSSON (1921-1989), Umeå, signerad och daterad Fred Andersson 67, akvarell, 43x59 cm

Oramad, i passepartout

389817

2016-06-18