Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
FRED ANDERSSON (1921-1989), (4) Kompositioner, signerade och daterad Fred Andersson 67, akvarell, varierande mått
3 oramade, i passepartout, 1 ramad
389820
2016-06-18