Skultuna ljusstakar mässing & porslin

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULTUNA, ljusstakar, 1 par, 1900-talets början, mässing och gulglaserat porslin med blommönster i guld, märkta Skultuna 1611 samt modellnummer 106, höjd ca 28 cm

Förgylld dekor ställvis sliten

389833

2016-06-11