Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SPEGELBORD rokokostil, 1900-tal med två utdragbara lådor, fanerat, höjd ca 82, bredd 88 cm.
Briuksslitage.
389840
2016-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här