Spegelbord

Spegelbord
Spegelbord
Spegelbord
Spegelbord
Spegelbord
Spegelbord
Spegelbord
Spegelbord

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGELBORD rokokostil, 1900-tal med två utdragbara lådor, fanerat, höjd ca 82, bredd 88 cm.

Briuksslitage.

389840

2016-06-11