RUNE HAGMAN Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUNE HAGMAN (1914-2007): Parkflanörer, signerad R. Hagman, olja på duk, 47x55 cm

389843

2016-06-17