Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÄLDRE GRAFIK, 1600-1800-tal, bl a vedutabilder av Luigi Rossini (1790-1857) och Francesco Barbazza, största tryckytan ca 38 x 54 cm
Nagg, revor, fläckar och veck
389848
2016-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här