Äldre grafik

Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÄLDRE GRAFIK, 1600-1800-tal, bl a vedutabilder av Luigi Rossini (1790-1857) och Francesco Barbazza, största tryckytan ca 38 x 54 cm

Nagg, revor, fläckar och veck

389848

2016-06-12