Vytautas Kasiulis olja

Vytautas Kasiulis olja
Vytautas Kasiulis olja
Vytautas Kasiulis olja
Vytautas Kasiulis olja
Vytautas Kasiulis olja
Vytautas Kasiulis olja

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VYTAUTAS KASIULIS (Litauen, 1918-1995): På utställningen, signerad Kasiulis, olja på duk, 64x54 cm

389864

2016-06-15