GEORG GANMAR - brons Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GEORG GANMAR (1916-1976): Rådjur, signerad och daterad G Ganmar 1956, otydligt numrerad, patinerad brons, höjd med trösockel 20,5 cm

389867

2016-06-16