GEORG GANMAR - brons Tore A Jonassons samling
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
GEORG GANMAR (1916-1976): Vildsvin, signerad och daterad G Ganmar 1954, otydligt numrerad, patinerad brons, höjd med stensockel 14 cm
Kuntoraportti
389871
Päivämäärä:
2016-06-16