GEORG GANMAR - brons Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

GEORG GANMAR (1916-1976): Vildsvin, signerad och daterad G Ganmar 1954, otydligt numrerad, patinerad brons, höjd med stensockel 14 cm

Kuntoraportti

389871

Päivämäärä:

2016-06-16