Guldvåg

Guldvåg
Guldvåg
Guldvåg
Guldvåg
Guldvåg
Guldvåg
Guldvåg
Guldvåg

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

GULDVÅG, i etui, 1700-tal, bär dateringen 1702, längd 10 cm

Slitage, skadat etui

389872

2016-06-12