Solfjädrar

Solfjädrar
Solfjädrar
Solfjädrar
Solfjädrar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOLFJÄDRAR, 4 st, 17/1800-tal, varav tre med benmontering resp. Japan

Skador

389887

2016-06-11