Tumlare

Tumlare
Tumlare
Tumlare
Tumlare
Tumlare
Tumlare
Tumlare
Tumlare

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TUMLARE, silver, sannolikt nordtyskland 1730-tal, inskription: Hanna Hinrichsen Busch Moesse 1734, delvis förgylld, stämplar MVB, diameter ca 6,5 cm, höjd ca 4,2 cm

4:e december

389891

2016-12-04