Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HANS J WEGNER, "Hjertestolen", Fritz Hansen, Danmark, formgiven 1952, ek med stoppad sits i svart skinn, stämplad FH, sitthöjd 46 cm
slitage
389892
2016-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här