Hans J. Wegner ´Hjertestolen´

Hans J. Wegner ´Hjertestolen´
Hans J. Wegner ´Hjertestolen´
Hans J. Wegner ´Hjertestolen´
Hans J. Wegner ´Hjertestolen´
Hans J. Wegner ´Hjertestolen´
Hans J. Wegner ´Hjertestolen´
Hans J. Wegner ´Hjertestolen´
Hans J. Wegner ´Hjertestolen´
Hans J. Wegner ´Hjertestolen´
Hans J. Wegner ´Hjertestolen´
Hans J. Wegner ´Hjertestolen´
Hans J. Wegner ´Hjertestolen´

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANS J WEGNER, "Hjertestolen", Fritz Hansen, Danmark, formgiven 1952, ek med stoppad sits i svart skinn, stämplad FH, sitthöjd 46 cm

slitage

389892

2016-06-18