Gunnar Löberg Stilleben

Gunnar Löberg Stilleben
Gunnar Löberg Stilleben
Gunnar Löberg Stilleben
Gunnar Löberg Stilleben
Gunnar Löberg Stilleben
Gunnar Löberg Stilleben

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GUNNAR LÖBERG (1893-1950), Stilleben med docka, kannor och vas, signerad och daterad G. Löberg -49, olja på pannå, 52x42 cm

389896

2016-06-14