Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BENGT ARNE LINDEROS (1929-1989), Landskap, signerad BAL, olja på duk, 69x85 cm
389899
2016-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här