Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JAN BAPTIST HUYSMANS (1654-1716), tillskriven, Pastoralt landskap, olja på duk, 50 x 59 cm.
Smärre slitage
389929
2016-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här