Jan Baptist Huysmans, tillskriven, olja

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JAN BAPTIST HUYSMANS (1654-1716), tillskriven, Pastoralt landskap, olja på duk, 50 x 59 cm.

Smärre slitage

389929

2016-06-11