Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KISTA, 1800-tal målad dekor med blommor, handtag i järn, daterad 1817, höjd 62, 112x54 cm
kompletterad inredning, lås saknas
389937
2016-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här