Clubfåtölj skinn

Clubfåtölj skinn
Clubfåtölj skinn
Clubfåtölj skinn
Clubfåtölj skinn
Clubfåtölj skinn
Clubfåtölj skinn
Clubfåtölj skinn
Clubfåtölj skinn
Clubfåtölj skinn
Clubfåtölj skinn
Clubfåtölj skinn
Clubfåtölj skinn
Clubfåtölj skinn
Clubfåtölj skinn

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLUBFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, knapphäftat skinn, höjd 85, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage/patina, revor/skador

389944

2016-06-11