Uno Vallman Figurscen

Uno Vallman Figurscen
Uno Vallman Figurscen
Uno Vallman Figurscen
Uno Vallman Figurscen
Uno Vallman Figurscen
Uno Vallman Figurscen
Uno Vallman Figurscen
Uno Vallman Figurscen

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Figurscen, signerad och daterad Uno Vallman 1965, olja på duk, 136,5 x 244 cm

389945

2016-06-17