Uno Vallman

Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): MS 23 Hervik,
signerad och daterad Uno Vallman 1963, olja på duk, 136 x 216 cm

389946

2016-06-17