Georg Stoopendahl

Georg Stoopendahl
Georg Stoopendahl
Georg Stoopendahl
Georg Stoopendahl

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORG STOOPENDAHL (1866-1953): ´´Indianer´´, signerad och daterad G. Stoopendahl, gouache, 51x34 cm

389997

2016-06-17