Gravyrer 1800-tal

Gravyrer 1800-tal
Gravyrer 1800-tal
Gravyrer 1800-tal
Gravyrer 1800-tal
Gravyrer 1800-tal
Gravyrer 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GRAVYRER, 8 st, 1800-tal, "Fader vår", monterade på rad, yttermått ca 16,5x97 cm

Fläckar, fuktskador

390001

2016-06-16