Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LUKTDOSA, 1800-talets första hälft, filigranarbete med genombrutna rörliga lameller och kedjor, bit av svamp inuti, utförd i brännförgylld brons, diameter ca 4,5 cm.
Smärre slitage.
390004
2016-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här