Ramar 3 st

Ramar 3 st
Ramar 3 st
Ramar 3 st
Ramar 3 st
Ramar 3 st
Ramar 3 st

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

RAMAR, 3 st, 1900-tal, innermått 21x31, 21x26, 17x13 cm, yttermått 36x45, 33x36, 35x31 cm

Skador

390006

2016-06-16