Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VINCENT STOLTENBERG LERCHE (Norge, 1837-1892) tillskriven, interiör, daterad april, 30, 73, olja på pannå 12x17 cm

Smärre spricka i pannån

390018

2016-06-17