David Larsson Tema

David Larsson Tema
David Larsson Tema
David Larsson Tema
David Larsson Tema
David Larsson Tema
David Larsson Tema

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID LARSSON (1898-1976): "Konungarnas tillbedjan", signerad DL, olja på pannå, 35x35 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

390032

2016-06-17