Pentti PAPINAHO Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PENTTI PAPINAHO (Finland, född 1926), Flock of birds, signerad och daterad P Papinaho -70 på träsockel, höjd med sockel 33,5 cm

390042

2016-06-16