Tumlare silver Samuel Lyberg
Closed
2016-06-11
390065
| Sold for | 800 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
SAMUEL LYBERG, tumlare, silver, Borås 1787, punsad delvis graverad dekor, invändigt förgylld, höjd 3,5 cm
Bucklor, liv med bristningar