Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LUKAS GÖTHMAN (född 1970): "Färgfält II", akryl på duk, signerad och daterad 98, ramad, dagermått ca 117 x 90 cm.
390066
2016-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här