Lukas Göthman

Lukas Göthman
Lukas Göthman
Lukas Göthman
Lukas Göthman
Lukas Göthman
Lukas Göthman

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LUKAS GÖTHMAN (född 1970): "Färgfält II", akryl på duk, signerad och daterad 98, ramad, dagermått ca 117 x 90 cm.

390066

2016-06-16