Silversmycken

Silversmycken
Silversmycken
Silversmycken
Silversmycken
Silversmycken
Silversmycken

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALSKEDJOR, 7 st., ARMBAND, 3 st., BROSCH, ÖRHÄNGEN, 1 par, silver, total vikt ca 178 g

Slitage, smärre skador

390073

2016-06-15