Bert-Håge Häverö färglitografi
2016-06-12
390081
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Norrtelje", signerad och daterad Bert-Håge Häverö -79, 15/360, färglitografi, ca 38x45 cm
Fuktveck