Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Norrtelje", signerad och daterad Bert-Håge Häverö -79, 15/360, färglitografi, ca 38x45 cm
Fuktveck
390081
2016-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här