Karl Axel Pehrson färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad KA Pehrson -89, 206/385, färglitografi, ca 57x39 cm

390084

2016-06-12