Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CURT THORSJÖ (född 1922): Odalisk, signerad och daterad Curt Thorsjö -54, terracotta, längd med träsockel 35 cm
Spricka
390085
2016-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här