Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROJ FRIBERG (född 1934): Interiör, monogramsignerad och daterad R f -77, 72/350, färglitografi, ca 53x74 cm
390087
2016-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här