Akvarell
2016-06-16
390088
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Bergslandskap med herde med vallhund, akvarell, monogramsignerad PP, daterad 81, 30x49 cm