Jussi Mäntynen - Lodjur Tore A Jonassons samling
2016-06-16
390091
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JUSSI MÄNTYNEN (Finland 1886-1978): Lodjur, signerad och daterad Jussi. Mäntynen 1946, N1, gips, höjd 25 cm, höjd med träsockel 30 cm, sockel med plakett "Filmsports vandringspris i mångkamp för oldboys"