Jussi Mäntynen - Lodjur Tore A Jonassons samling
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JUSSI MÄNTYNEN (Finland 1886-1978): Lodjur, signerad och daterad Jussi. Mäntynen 1946, N1, gips, höjd 25 cm, höjd med träsockel 30 cm, sockel med plakett "Filmsports vandringspris i mångkamp för oldboys"
390091
2016-06-16