Jussi Mäntynen - Lodjur Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JUSSI MÄNTYNEN (Finland 1886-1978): Lodjur, signerad och daterad Jussi. Mäntynen 1946, N1, gips, höjd 25 cm, höjd med träsockel 30 cm, sockel med plakett "Filmsports vandringspris i mångkamp för oldboys"

390091

2016-06-16