Benge Eriksson Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BENGT ERIKSSON (född 1921): Kurtiserande par, signerad och daterad på undersidan, 1980-tal, papier maché, höjd 42 cm

390099

2016-06-17