Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
F. BONHEUR (Frankrike, 1800-talets andra hälft): Pastoralt landskap, signerad Ferd. Bonheur, olja på duk, 22 x 41 cm
Färgbortfall
390100
2016-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här