F. Bonheur olja

F. Bonheur olja
F. Bonheur olja
F. Bonheur olja
F. Bonheur olja
F. Bonheur olja
F. Bonheur olja

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

F. BONHEUR (Frankrike, 1800-talets andra hälft): Pastoralt landskap, signerad Ferd. Bonheur, olja på duk, 22 x 41 cm

Färgbortfall

390100

2016-09-19