Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TSUBOR, 2 st., järn, Japan, Meiji (1868-1912), dekor i relieff och genombrutna, brännförgyllda detaljer, en signerad, diameter 63-70 mm
Korroderade
390105
2016-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här