Trädgårdsgrupp 5 delar

Trädgårdsgrupp 5 delar
Trädgårdsgrupp 5 delar
Trädgårdsgrupp 5 delar
Trädgårdsgrupp 5 delar
Trädgårdsgrupp 5 delar
Trädgårdsgrupp 5 delar

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, 4 stolar samt bord, genombruten metall, sitthöjd 42, diameter bord 76 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

390114

2016-06-12