Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, 4 stolar samt bord, genombruten metall, sitthöjd 42, diameter bord 76 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
390114
2016-06-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner