Trädgårdssoffa

Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets andra hälft, bemålad metall samt trä, genombruten dekor med fåglar och bladverk, bredd ca 127 cm

Bruksslitage, trä med spricka

390121

2016-06-11