Elis Ryberg oljemålning

Elis Ryberg oljemålning
Elis Ryberg oljemålning
Elis Ryberg oljemålning
Elis Ryberg oljemålning
Elis Ryberg oljemålning
Elis Ryberg oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELIS RYBERG (1919-1985): "Vid Konfidensen Ulriksdal", signerad Elis Ryberg, olja på duk 46x55 cm,

390126

2016-06-13