Elis Ryberg

Elis Ryberg
Elis Ryberg
Elis Ryberg
Elis Ryberg
Elis Ryberg
Elis Ryberg

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELIS RYBERG (1919-1985): "Vid Djurgårdsbron", signerad Elis Ryberg, olja på duk 46x55 cm

390139

2016-06-13