Fat, tenn Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

FAT, tenn, 17/1800-tal, otydliga mästarstämplar, diameter ca 55,5 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

390142

2016-06-16