Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
FAT, tenn, 17/1800-tal, otydliga mästarstämplar, diameter ca 55,5 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
390142
2016-06-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner