Erik Byström Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK BYSTRÖM (1902-1988), Blommor i vas signerad Erik BYSTRÖM -65, olja på pannå, 45x54 cm

390155

2016-06-16