Erik Byström Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

ERIK BYSTRÖM (1902-1988), Sundet, signerad Erik BYSTRÖM, olja på duk uppfodrad på pannå, 49x60 cm

390157

2016-06-16