Lars Byström Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS BYSTRÖM (1940-2006): Lövverk, signerad och daterad Lars Byström, blandteknik på papper uppfodrad på pannå, 76x64 cm

Smärre färgbortfall

390160

2016-06-17